Drevené parkety QUICK STEP


Ak chcete mať teplý a pôvabný domov, nič neprekoná majestnátnosť drevenej podlahy.Nikdy Vás neunaví jej obyčajná krása a radosť z nej budete mať po celú dobu jej existencie.
Krásna podlaha je ideálnym základom každého štýlu a každého interiéru.


QUICK STEP ako priekopník v inovácií a kvalite vie, ako vytvoriť dokonalú podlahu z kompozitného dreva.

Keďže drevo je ovplyvňované zmenami teploty a vlhkosti, je veľmi dôležité, aby jednotlivé vrstvy dosiek boli medzi sebou dokonale zladené. Iba dôkladný výber surovín s dokonalou kontrolou obsahu vlhkosti počas výrobného procesu zaručuje optimálnu stabilitu a trvanlivosť podlahy.

V roku 1997 QUICK STEP uviedol na trh prvý integrovaný systém bez lepidla : Uniclic.

Dnes je tento zacvakávací systém známy po celom svete a uprednostňuje ho veľa pokladačov.Firma QUICK STEP vyvinula pre ich drevené podlahy unikátny zacvakácací systém Uniclic Multifit.S týmto systémom si môžete túto podlahu položiť kdekoľvek jednoducho a rýchlo.


Spoločnosť QUICK STEP spája vysokú odbornosť so záväzkom k dokonalej kvalite, ktorá Vám donesie doživotné potešenie. Služby, ktoré ponúkajú, nezahrňujú iba vlastnú podlahu, ale i všetky potrebné nástroje pre dokonalú inštaláciu, ako sú sokle, profily a prostriedky na údržbu. Týmto spôsobom sú schopný zaručiť vysokú  kvalitu ich drevenej podlahy.

 

Vstúpte do sveta parketových podláh QUICK STEP, sveta, ktorému patrí neprekonateľná kvalita a nadčasový design.

NÁVOD NA ÚDRŽBU A OPRAVU

Podlahy Quick-Step sú navrhnuté tak, aby boli nielen krásne, ale aj nenáročné na čistenie. Podlahu môžete vyčistiť nasucho so špeciálnym mopom Quick-Step z mikrovlákien. Na dôkladnejšie čistenie môžete použiť aj jemne navlhčený mop.

ČISTIACA SÚPRAVA QUICK-STEP

Čistiaca súprava Quick-Step je praktická a jednoducho sa používa. Pozostáva z držiaka mopu s nastaviteľnou rukoväťou, z mopu z mikrovlákien, ktorý sa dá prať, a fľaše čistiaceho prostriedku Quick-Step. Mop môžete používať suchý alebo jemne navlhčený. 

Jednotlivé časti sú dostupné aj samostatne: 

Čistiaci mop Quick-Step
Čistiaci prostriedok Quick-Step 750 ml
Čistiaci prostriedok Quick-Step 2 l

PRÍPRAVOK QUICK-STEP OIL CARE

Prípravok Quick-Step Oil Care chráni a udržiava vašu podlahu, ochraňuje ju pred vysušením a vyblednutím a vracia jej pôvodnú krásu.
 

TIP: Ak čistíte podlahu každý týždeň s čistiacimi prostriedkami Quick-Step, mali by ste raz za mesiac použiť prípravok Quick-Step Oil Care. Ak čistíte podlahu každé dva týždne, mali by ste použiť prípravok Quick-Step Oil Care raz za 2 mesiace.

OLEJ NA ÚDRŽBU QUICK-STEP

Na olejované drevené podlahy, ktoré si vyžadujú intenzívnu starostlivosť a opravu, môžete použiť olej na údržbu Quick-Step. Na intenzívnu starostlivosť a opravu použite olej na údržbu Quick-Step každých 6 - 12 mesiacov. Olej je dostupný v bielej farbe alebo transparentný.
 

OPRAVNÁ SÚPRAVA QUICK-STEP

Drobné poškodenie sa dá jednoducho opraviť v pôvodnej farbe s opravnou súpravou Quick-Step. Farbu poškodených dosiek môžete jednoducho opraviť jedným zo siedmich voskových kúskov, ktoré sa hodia pre všetky farby Quick-Step. Opravná súprava obsahuje taviaci nôž, čistiaci hrebeň a sedem kusov vosku, ktoré pokrývajú všetky podlahové farby.