Laminátové parkety QUICK STEP Elite

Podlahy Quick-Step Elite s jemnými drážkami sú elegantné a štýlové.
Dajú  sa charakterizovať ako dlhé dosky s priznanou "V" drážkou na všetkých štyroch stranách. Rada laminátových podláh Quick Step Elite je dostupná v ôsmych farebných odtieňoch.
 
 

Dub svetlý opotrebovaný doska UE 1303

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1303

-+

Dub svetlošedý lakovaný doska UE1304

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1304

-+

Dub starý šedý doska UE 1388

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1388

-+

Dub starý svetlošedý doska UE 1406

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1406

-+

Dub zimný svetlý doska UE 1491

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1491

-+

Dub zimný stredný doska UE 1492

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1492

-+

Dub starý zimný prírodný doska UE 1493

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1493

-+

Dub starý zimný tmavý doska UE 1496

Laminátová podlaha QUICK STEP Elite

Obj. čislo:
UE 1496

-+

PREČO si zamilujete laminátovú  QUICK-STEP…

S laminátovou podlahou Quick-Step môžete vytvoriť skutočne jedinečný domov, ktorý si budete užívať s vedomím, že je navrhnutý na to, aby sa v ňom žilo…

1. ŠIROKÁ PONUKA

Quick-Step má tú správnu podlahu pre každý interiér. Dosky aj dlaždice. Široké aj úzke. Moderné aj tradičné. Pre každú miestnosť máme podlahu Quick-Step – dokonca aj pre kúpeľňu.

2. JEDNODUCHÁ  A RÝCHLA MONTÁŽ

Montáž podlahy Quick-Step je hračka vďaka patentovanému svetoznámemu zacvakávaciemu systému Uniclic. Tento systém je používateľsky veľmi príjemný, oveľa rýchlejší a pevnejší než iné systémy. Uľahčuje montáž, dokonca aj v tých najtesnejších rohoch miestnosti.

3. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

S Quick-Step sa podlaha udržiava čistá skutočne jednoducho. Nehromadí sa na nej nečistota, pretože naša laminátová podlaha má utesnený povrch.

4. PODLAHOVÉ KÚRENIE? ŽIADNY PROBLÉM

Laminátové podlahy Quick-Step sa dajú kombinovať s podlahovým kúrením a chladením. So správnou podložkou je pri montáži plávajúcej podlahy kombinácia podláh Quick-step a podlahového kúrenia dokonale možná.

5. ODOLNÁ PROTI ŠKRABANCOM

Vrchná vrstva laminátových podláh Quick-Step má výnimočnú ochrannú vrstvu proti škrabancom Scratch Guard, takže si budete môcť užívať nádhernú podlahu s prírodným vzhľadom ešte dlhšie. Vďaka tejto ultra odolnej patentovanej vrchnej vrstve sú laminátové podlahy Quick-Step až desaťkrát odolnejšie proti mikroškrabancom než podlahy bez tejto ochrannej vrstvy Scratch Guard.

6.ODOLNOSŤ PROTI NÁRAZOM

Vysoko kvalitné jadrá drevotrieskových dosiek vyrábajú priamo v spoločnosti Quick-Step. V kombinácii s vrchnou vrstvou ošetrenou pomocou technológie Scratch Guard poskytujú najlepšiu možnú ochranu proti padajúcim predmetom, vysokým opätkom a pod.

7. ODOLNOSŤ PROTI ŠKVRNÁM OD TEKUTÍN

Vodotesná lepená základová doska a pevnosť našich zacvakávacích systémov (predpätie) poskytujú dokonalú ochranu proti navlhnutiu povrchu, napríklad z rozliatych nápojov.
 

8. ŽIADNA  STATICKÁ ELEKTRINA

Každá podlaha Quick-Step je ošetrená patentovanou trvalou antistatickou vrstvou, ktorá eliminuje nepríjemné elektrostatické výboje a priťahuje podstatne menej prachu než iné podlahy.

9. AŽ 25-ROČNÁ ZÁRUKA na domáce použitie

V spoločnosti Quick-Step vkladajú do ich parkiet toľko energie, know-how a odhodlania, že si ich môžete užívať tak dlho, ako len budete chcieť. Na dôkaz tohto odhodlania dodávajú ich laminátové parkety štandardne
s 25-ročnou zárukou na domáce použitie .